Naše případy

7 našich nových zubožených pejsků

Dnes mi přivezly děvčata z Moravskoslezského spolku 3 dospělé psy a 4 maličká štěňátka. Tito pejsci žili ve velké smečce zavření v garáži, bez jídla a vody. Silnější psi napadali ty slabší. Bylo to velice brutální.

Rubbynka

Dobrý den. Mám naprosto skvělou zprávu. Rubbynka se přestala bát pejsků i lidí. Dnes z ní veškerý strach spadl. Měla tu kamaráda Dantyho, který jí naučil nosit míčky a dokonce si vlezla i do bazénk…

Kuki

Dnes ke mě přijela z Ostravy od Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat tato fenečka, kříženka Staforda Kuki.

Kačenka

Dnes ke mě přijela z Ostravy od Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat tato stařičká, naprosto zbídačená a podvyživená fenečka NO Kačenka.

Black

Byla jsem kontaktována sociální pracovnicí, že při návštěvě jedné sociálně slabé rodiny objevila v garáži zavřeného štěkajícího psa, který se snažil podhrabat ven.

Albertek

Dnes mi přivezla paní Mgr. Renata Kohlweis z Pacova křížence Hovawarta, který trpěl za rozvod manželů.

Hanička

Dobrý den, dnes mi přivezli z Ostravy od Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat stařičkou fenečku NO, kterou děvčata ze spolku zachránila ze strašných podmínek od romského spoluobčana.

Alánek

Dnes jsem přebrala do péče další otřesný případ pejska, kterého se "majitel" krutým a bezcitným způsobem zbavil.

Nelinka se třemi štěňátky

Dobrý den, dnes jsem přebrala fenečku, kříženku Borderkolie s dvěma 14 denními štěňátky ze zrušeného útulku ve Žďáru nad Sázavou, kde to bylo fakt strašné.

Samuel

Dne 3.4.2015 jsem přebrala od obce Horní Stropnice u Nových Hradů zbědovaného pejska, který se potuloval po okolí. Je to RTW, je strašně vysílený, podvyživený a zanedbaný, sotva chodí.

Míša

Dobrý den, tak jsem přebrala do péče dalšího týraného pejska. Je to jezevčík křížený s RTW.

Jenny a Katty

Dnes mi přivezli ze Znojma další strašný případ týrání psů. Jsou to asi čtyřleté fenečky, jedna Irský setr a druhá kříženka NO.