Naše případy

Naše svěřenkyně "Rubby"

Dobrý den. Mám naprosto skvělou zprávu. Rubbynka se přestala bát pejsků i lidí. Dnes z ní veškerý strach spadl. Měla tu kamaráda Dantyho, který jí naučil nosit míčky a dokonce si vlezla i do bazénk…

"Kuki" - ve své rodině

Dnes ke mě přijela z Ostravy od Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat tato fenečka, kříženka Staforda Kuki.

"Kačenka" - ve své rodině odešla za duhový most..

Dnes ke mě přijela z Ostravy od Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat tato stařičká, naprosto zbídačená a podvyživená fenečka NO Kačenka.

"Black" - ve své rodině

Byla jsem kontaktována sociální pracovnicí, že při návštěvě jedné sociálně slabé rodiny objevila v garáži zavřeného štěkajícího psa, který se snažil podhrabat ven.

"Albert" - za duhovým mostem..

Dnes mi přivezla paní Mgr. Renata Kohlweis z Pacova křížence Hovawarta, který trpěl za rozvod manželů.

"Hanička" - za duhovým mostem..

Dobrý den, dnes mi přivezli z Ostravy od Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat stařičkou fenečku NO, kterou děvčata ze spolku zachránila ze strašných podmínek od romského spoluobčana.

"Alan" - ve své rodině

Dnes jsem přebrala do péče další otřesný případ pejska, kterého se "majitel" krutým a bezcitným způsobem zbavil.

Nelinka se třemi štěňátky - ve svých domovech

Dobrý den, dnes jsem přebrala fenečku, kříženku Borderkolie s dvěma 14 denními štěňátky ze zrušeného útulku ve Žďáru nad Sázavou, kde to bylo fakt strašné.

"Samuel" - za duhovým mostem..

Dne 3.4.2015 jsem přebrala od obce Horní Stropnice u Nových Hradů zbědovaného pejska, který se potuloval po okolí. Je to RTW, je strašně vysílený, podvyživený a zanedbaný, sotva chodí.

"Míša" - ve své rodině

Dobrý den, tak jsem přebrala do péče dalšího týraného pejska. Je to jezevčík křížený s RTW.

Jenny a Katty - ve svých domovech

Dnes mi přivezli ze Znojma další strašný případ týrání psů. Jsou to asi čtyřleté fenečky, jedna Irský setr a druhá kříženka NO.

"Bimeček" - ve své rodině odešel za duhový most..

Dne 24.1.2015 jsem přebrala do péče další otřesný případ celoživotně týraného pejska, kterému je 13 let. Žil u dvou starých žen, kde byl přivázaný celá léta na metrovém vodítku u kuchyňské linky.